پنل کاربری

Title

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Title

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

نکات مهم در نگهداری مبلمان

  1. مبلمان نباید در معرض تابش مستقیم آفتاب، رطوبت و یا گرمای زیاد قرار گیرد چرا که عوامل یاد شده باعث آسیب دیدن آن می گردد.
  2. از قرار دادن اشیاء و اجسام سنگین، زبر یا دارای لبه های تیز و برنده و همچنین اجسام داغ بر روی مبلمان یا سطح میزها خودداری فرمایید.
  3. سطح قرارگیری مبلمان باید تراز باشد و تمامی پایه های مبلمان، صندلی ها و میزها می بایست تماس یکسانی با زمین داشته باشند.
  4. از تماس مبلمان و میزها با مواد رنگی، شیمیایی، حلالها و لوازم آرایش خودداری فرمایید.
  5. بهترین وسیله برای تمیز کردن مبلمان، دستمال نرم و خشک می باشد و برای این منظور هرگز از حلالهای شیمیایی استفاده نفرمایید.
  6. برای جابه جایی مبلمان جهت جلوگیری از آسیب های بدنی مخصوصا به ناحیه کمر و ستون فقرات به تنهایی اقدام نکنید.
  7. از کشیدن مبلمان و میزها بر روی زمین خودداری فرمایید و در صورت نیاز به جابه جایی آن از یک مکان به مکان دیگر از بسته بندی و پوشش مناسب، ابزار و وسایل نقلیه ی استاندارد استفاده نمایید تا مبلمان و لوازم جانبی آن آسیب نبیند.
  8. در صورتیکه علیرغم رعایت کلیه نکات یاد شده و نیز استفاده صحیح از مبلمان به هر علتی مشکلی در آن ایجاد شده که مبلمان، صندلی ها و ملحقات آن را نیازمند تعمیر و سرویس می نماید، لطفا فقط با مرکز خدمات و سرویس صبا تماس حاصل فرمایید.استفاده از خدمات تعمیرکاران متفرقه موجب ابطال گارانتی و افزایش هزینه تعمیرات خواهد شد.
1098208
1 2
لطفاً وارد شوید؛