نکات مهم در نگهداری مبلمان

  1. مبلمان نباید در معرض تابش مستقیم آفتاب، رطوبت و یا گرمای زیاد قرار گیرد چرا که عوامل یاد شده باعث آسیب دیدن آن می گردد.
  2. از قرار دادن اشیاء و اجسام سنگین، زبر یا دارای لبه های تیز و برنده و همچنین اجسام داغ بر روی مبلمان یا سطح میزها خودداری فرمایید.
  3. سطح قرارگیری مبلمان باید تراز باشد و تمامی پایه های مبلمان، صندلی ها و میزها می بایست تماس یکسانی با زمین داشته باشند.
  4. از تماس مبلمان و میزها با مواد رنگی، شیمیایی، حلالها و لوازم آرایش خودداری فرمایید.
  5. بهترین وسیله برای تمیز کردن مبلمان، دستمال نرم و خشک می باشد و برای این منظور هرگز از حلالهای شیمیایی استفاده نفرمایید.
  6. برای جابه جایی مبلمان جهت جلوگیری از آسیب های بدنی مخصوصا به ناحیه کمر و ستون فقرات به تنهایی اقدام نکنید.
  7. از کشیدن مبلمان و میزها بر روی زمین خودداری فرمایید و در صورت نیاز به جابه جایی آن از یک مکان به مکان دیگر از بسته بندی و پوشش مناسب، ابزار و وسایل نقلیه ی استاندارد استفاده نمایید تا مبلمان و لوازم جانبی آن آسیب نبیند.
  8. در صورتیکه علیرغم رعایت کلیه نکات یاد شده و نیز استفاده صحیح از مبلمان به هر علتی مشکلی در آن ایجاد شده که مبلمان، صندلی ها و ملحقات آن را نیازمند تعمیر و سرویس می نماید، لطفا فقط با مرکز خدمات و سرویس صبا تماس حاصل فرمایید.استفاده از خدمات تعمیرکاران متفرقه موجب ابطال گارانتی و افزایش هزینه تعمیرات خواهد شد.
1722122
1 2
لطفاً وارد شوید؛